Досить скоро в Україні відбудуться місцеві вибори – 25 жовтня 2020-го року.

Дата: 05.09.2020 16:00

Фото без описуЗгідно Виборчого Кодексу України та на підставі  Постанови ЦВК № 172 від 10.08.2020 року   у середу 12.08.2020 року на першому засіданні Вашківецька  міська територіальна виборча комісія розпочала свою роботу у такому складі: завантажити

• Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої, третьої статті 197, статті 199, пункту 2 частини другої статті 206, Виборчого кодексу України, постанов Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204 "Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів", від 25 серпня 2020 року № 200 "Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів", керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, Вашківецької міською територіальною виборчою комісією утворено сім багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Вашківецької міської ради Вижницького району Чернівецької області 25 жовтня 2020 року та встановлено кількість мандатів, що розподіляються на кожному виборчому окрузі, згідно з додатком 1.
  • ( додаток 1 в скан копії додаток)

Подальші повідомлення про роботу комісії Вашківецької міської виборчої комісії за посиланням https://opendatabot.ua/c/34177607.