31.01.2018 р. в Замостянській ЗОШ І-ІІІ ст. практичним психологом Приймак М.В. було проведено відкрите треніногове заняття «Мій ідеальний клас!» з учнями 5-х класів.

Дата: 31.01.2018 16:22

Мета  даного заняття: діагностика проблем у класі, спостереження щодо адаптованості учнів,  зниження рівня тривожності, сприяння згуртуванню класного колективу.

Під час тренінгу було використано різноманітний  комплекс вправ, такі  як:  вправа-рухавка, арт-терапевтична вправа,  створення колажу, релаксаційні, дихальні  вправи. Учні мали можливість   працювати в групах,  що стимулювало їх до відвертості в стосунках, розвитку навичок  самоаналізу, комунікативної взаємодії, визначити ставлення учасників до різного роду ситуацій, які можуть виникнути в класі, взаємостосунків між учнями.  П’ятикласники   проілюстрували різні складові класного колективу, звернули увагу  на цінності класу, такі як: взаємодопомога,  підтримка, щирість, відвертість, творчість,  розвиток гарних взаємин. Цікавим та захоплюючим моментом на занятті була вправа з напрямку – казкотерапія, де за допомогою МАК-карт «Майстер казок» діти створювали свою казку.