З Днем народження Вашківці! Привітання від міського голови.

Дата: 26.09.2020 09:28
Кількість переглядів: 1924

Шановні жителі та гості міста Вашківці!

Уже стало доброю традицією, що в останню неділю вересня Вашківчани святкують річницю першої письмової згадки про  місто Вашківці.

Цьогоріч, 589 річниця нашого святкування відбувається напередодні великого релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці та знаменних державних свят Дня Козацтва та Дня захисника Вітчизни.

Тож дозвольте в переддень наступних величних свят щиросердечно привітати Вас, особисто від себе, від виконавчого комітету та депутатського корпусу міської ради, побажати Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, великого щастя, добробуту, достатку, миру та спокою.

Наше місто завжди славилося своїми людьми – щирими, добрими, талановитими і працелюбними. Усі досягнення та здобутки, на які багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів і запевняю Вас, що так буде надалі.

Зазвичай, на святкування Дня міста ми організовували проведення масових культурно-спортивних заходів на які запрошували як жителів міста так і всіх населених пунктів нашої громади. Цьогоріч пандемія COVID-19 змінила багато наших планів і прийдеться відмінити дане святкування у цьому році. Перш за все ми хвилюємося за наших близьких, здоров’я наших громадян. Сьогодні безпека громадян понад  усе!

І тому від себе обіцяю, що наступне День народження нашого містечка, а це ювілейна 590 річниця  святкуватимемо в рази веселіше, яскравіше та активніше. Попереду багато справ і приємних моментів – для всіх нас!

З днем народження, Вашківці!

З повагою та найкращими побажаннями, Ваш міський голова Микола ПЕРЧ.