Послуга #єМалятко у ЦНАП Вашківецької міської ради!

Дата: 14.04.2021 15:53

Послуга #єМалятко у ЦНАП Вашківецької міської ради!
Комплексна послуга для батьків новонароджених #єМалятко надана через центр надання адміністративних послуг(ЦНАП) Вашківецької міської ради Вижницьким районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ).
Всього одне відвідування, одна заява, 20 хвилин витраченого часу потрібно для реєстрації народження дитини та отримання до 10–ти державних послуг від різних органів влади, необхідних при народженні дитини, а саме:
?державна реєстрація народження дитини
?визначення походження дитини
?визначення належності новонародженої дитини до громадянства України
?реєстрація місця її проживання
?призначення державної допомоги при народженні дитини
?призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях
?реєстрація дитини у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків
?внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому
?внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я
?отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї
Для того, щоб скористатися послугою необхідні:
????паспорти батьків
???? номер медичного висновку про народження дитини, або оригінал медичного свідоцтва (форма 103/о)
???? податкові номери обох батьків
????УНЗР одного з батьків для присвоєння УНЗР дитині (за наявності УНЗР у одного з батьків);
???? інформація про дату, місто та орган, що уклав шлюб
???? номер банківського рахунку в форматі IBAN (для зарахування допомоги на дитину)
????Нагадаємо, що новоспечені батьки мають змогу не тільки заощадити час, а й не піддавати ризику своє здоров'я та здоров'я родини у час поширення Covid-19, заповнивши онлайн заяву на порталі Дія.
Щирі вітання батькам, що обрали комплексну послугу є-Малятко та відчули переваги швидкості, зручності, якості та сучасності, а маленькому козаку відмінного здоров’я та невтомного прагнення пізнавати цей цікавий світ!