ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу Директора комунального закладу «Публічна бібліотека» Вашківецької міської ради

Дата: 20.04.2021 09:48

Вашківецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

1. Директора комунального закладу «Публічна бібліотека» Вашківецької міської ради.

Місцезнаходження закладу: 59210, м.Вашківці, вул. Шевченка, 1, Вижницького району Чернівецької області.

Умови оплати праці: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови КМУ від 9 грудня 2015 року № 1026 «Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, Центрів (будинків) народної творчості, Центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів, доплати за вислугу років, допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань».

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду керівника закладу «Публічна бібліотека» може обіймати особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради ( м.Вашківці, вул.Шевченка, 22 каб.7)такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• заповнену особову картку працівника (П-2);

• автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• копії документа про вищу освіту;

• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи у сфері культури не менше трьох років на момент їх подання;

• довідку про відсутність судимості;

• мотиваційний лист і перспективний план розвитку комунального закладу «Публічна бібліотека» (стратегія розвитку на один та п’ять років);

• дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Строк подання документів: з 20.04.2021 по 19.05.2021 року (строк подання документів для участі в конкурсному відборі 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному  веб-сайті міської ради).

Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті міської ради.

Додаткова інформація  про проведення конкурсного відбору за телефоном:

мобільний – 0683539220 –  Лучак Володимир Петрович;

мобільний – 0983823950 – Вірста Галина Георгіївна