Дата: 28.05.2021 09:40

ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

М І С Ь К И Й  Г О Л О В А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«28»травня 2021 року                                                             №53

Про проведення конкурсу

на зайняття посади директора комунального

некомерційного підприємства Вашківецької міської ради

«Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної

допомоги з поліклінічним відділенням»

Відповідно до статті 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження  Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я», враховуючи рішення міської ради від 16 травня 2019 року №117-34/19 «Про Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунальної організації (установи, закладу), підприємства охорони  здоров'я»  з метою кваліфікаційного відбору:

1. Оголосити проведення конкурсу на зайняття посади директора  комунального некомерційного підприємства Вашківецької міської ради «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням».

2. Суб'єктам подання до складу конкурсної комісії:

2.1. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Приймаку А.Ю. в десятиденний термін подати кандидатури ( 3 представники) до складу конкурсної комісії.

2.2. Виконуючому обов'язки директора КНП Вашківецької міської ради «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням» Мамализі О.О. в десятиденний термін подати кандидатури (3 представники) до складу конкурсної комісії.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  Микола ПЕРЧ