Дата: 08.06.2021 17:07

ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

М І С Ь К И Й  Г О Л О В А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«08» червня 2021 року                                                             №56

Про оголошення конкурсу на зайняття

вакантної посади директора комунального

некомерційного підприємства Вашківецької міської ради

«Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної

допомоги з поліклінічним відділенням»

Відповідно до статті 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та  Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунальної організації (установи, закладу) підприємства охорони здоров'я Вашківецької міської ради, затвердженого рішенням ХХХІV сесії VІІІ скликання від 16 травня 2019 року №117-34/19, та протоколу №1 від 07.06.2021 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КНП Вашківецької міської ради «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням» з метою кваліфікаційного відбору

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади:

- директора комунального некомерційного підприємства Вашківецької міської ради «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням»

2. Затвердити персональний склад конкурсної комісії  з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Вашківецької міської ради «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням» (додаток 1).

3. Конкурсній комісії забезпечити:

3.1. Проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Вашківецької міської ради «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням» у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.2. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати  на офіційному веб- сайті міської ради (додаток 2).

4. Дане розпорядження довести до відома вищезазначеної комісії.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               Микола ПЕРЧ