Оголошення!

Дата: 10.06.2021 11:38

Фото без опису          Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторних актів Проекти рішень сесії Вашківецької міської ради:

“Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території ”

“Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”,

“Про встановлення транспортного податку”,

“Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів”,

“Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.

Розробник проекту – начальник фінансового відділу Вашківецької міської ради Колотило Людмила Степанівна.

“Про порядок обчислення та сплати земельного податку”

Розробник проекту – начальник  відділу земельних відносин Вашківецької міської ради Подольчук Руслан Миколайович.

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення на офіційному сайті http://gromady.cv.ua оприлюднюються проекти рішення сесії Вашківецької міської ради з аналізом його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань розробниками проектів та начальником  відділу земельних відносин Вашківецької міської ради та начальником фінансового відділу Вашківецької міської ради до 20.06.2021 року.

Пропозиції надсилати на електронну пошту міської ради vashkivtsirada@ukr.net.

З вказаними проектами та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися за посиланням http://gromady.cv.ua/vn/rada/3/documents/section/77.

Голова постійної комісії Вашківецької

міської ради з питань реалізації

державної регуляторної політики                                Людмила КОЛОТИЛО