Відділ соціального захисту населення Вашківецької міської ради (далі – Відділ) є виконавчим органом Вашківецької міської ради й підпорядковується виконавчому комітету та міському голові.

Дата: 30.09.2021 09:16

Адреса Відділу: м.Вашківці, вул. Героїв Майдану, 2, будівля Вашківецької міської ради, І поверх, тел. (03730) 4-30-40, emailvashkivtsirada@ukr.net

Основними завданнями Відділу є:

1. Основною метою діяльності Відділу є сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам України, які перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги.

2. Забезпечення у межах своїх повноважень додержання законодавства про соціальний захист та соціальне обслуговування населення.

3. Забезпечення на території громади реалізації політики з питань підтримки сім’ям, надання їм соціальної, психологічної, правової допомоги та здійснення заходів, спрямованих на запобігання насильства в сім’ї.

4. Участь у здійсненні комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та сприяння всебічному розвитку соціального обслуговування за місцем їх проживання.

5.  Консультування та інформування населення про соціальні послуги, які надаються  відповідно до вимог чинного законодавства.

Штат Відділу:

Начальник відділу – 1