Інформація по оздоровленню та відпочинку дітей в 2021 році

Дата: 21.01.2022 10:45

Вашківецькою міською радою в 2021 році надано послуга з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, а саме:

1. дітей- сиріт;
  2. дітей позбавлених батьківського піклування;
  3. дітей з інвалідністю;
  4. дітей, із числа сімей, які опинилася в складних життєвих умовах;
  5. дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність 1-11 групи;
  6. дітей із багатодітної сімї;
  7. дітей із малозабезпечених сімей;
  8. дітей, осіб визначених учасниками бойових дій відповідно до п.19 ч.1 ст.6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  9. дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Оздоровлювалися та відпочивали діти в ДП України «Міжнародний дитячий центр «АРТЕК» м. Київ,   ДП «УДЦ Молода гвардія» м. Одеса, дитячі заклади вищої категорії, які розташовані в гірських районах Самбірського району Львівської області м.Хирів «Соколята», Львівської області м.Трускавець та дитячий заклад «Юність» м.Берегомет Вижницького району Чернівецької області.

Протягом 2021 року з Вашківецької територіальної громади оздоровилося та відпочило в державних дитячих закладах 59 дітей, які потребували особливої уваги.

Інформація

для непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпеченої сім’ї, які бажають провадити підприємницьку діяльність.

З 01 січня 2022року непрацюючі працездатні особи з числа членів малозабезпеченої сім’ї, які бажають провадити підприємницьку діяльність надаватиметься одноразова безвідсоткова поворотна допомога за рахунок коштів державного бюджету. Така фінансова допомога надаватиметься для закупівлі обладнання та матеріалів для організації власного бізнесу.

Урядом прийнято Постанову № 397 від 21 квітня 2021 року  «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» затверджено Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

Для сприяння організації підприємницької діяльності центри зайнятості надають особам, які виявили бажання отримати фінансову допомогу та зареєстровані як безробітні, за їх згодою профорієнтаційні послуги, консультації з питань провадження підприємницької діяльності та організовують для них професійне навчання відповідно до законодавства.

Для отримання фінансової допомоги особа, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, розробляється бізнес-план та подає визначений перелік документів. Питання про надання фінансової допомоги вирішується комісією Вижницького центру зайнятості. Після прийняття рішення про надання фінансової допомоги, безробітний створює юридичну особу чи реєструється як фізична особа-  підприємець впродовж 30 календарних днів з дати отримання повідомлення про прийняте комісією рішення.

Бажаючі, звертаються до сектору інформаційної роботи Вижницького центру зайнятості.