Дата: 13.10.2022 11:06

Вашківецька міська рада повідомляє про наявність вакантної посади спеціаліста І категорії відділу служби у справах дітей.

Інформація про вакантну посаду

посадової особи в органах місцевого самоврядування спеціаліста І категорії відділу служба у справах дітей Вашківецької міської ради

Посадові обов'язки

1. Взаємодіяти з органами поліції, прокуратури, судовими органами, навчальними закладами, підприємствами та організаціями, забезпечує виконання поставлених завдань щодо реалізації заходів, спрямованих на захист прав дітей.

2. Веде облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та вводити до банку даних інформацію про них відповідно до Наказу Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді від 18.11.2008 р. №4580 «Про єдину електронну систему обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та осіб, які бажають взяти їх на виховання».

3. Проводити профілактичну роботу з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, згідно з чинним законодавством та Положенням про службу у справах дітей.

4. Проводить особистий прийом громадян з питань захисту прав дітей.

5. Готує пакет документів на розгляд служби щодо звільнення працівників молодше 18 років за ініціативою власника підприємства, установи, організації незалежно від форм власності або уповноваженого ним органу.

6. Розглядає заяви, скарги, звернення громадян щодо порушення прав дітей, проводити заходи по усуненню причин їх виникнення.

7. Здійснювати захист прав та інтересів дітей, які мешкають у сім’ях, де батьки не виконують свої батьківські обов’язки щодо постановки їх на облік за місцем проживання.

8. Готувати пропозиції щодо застосування згідно з чинним законодавством санкцій до батьків за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини.

9. Брати участь у засіданні рад профілактики в навчальних закладах громади.

10. Приймати участь у проведенні рейдів «Сім’я», «Діти вулиці», «Урок», «Діти та комп’ютер».

11. Забезпечувати організацію та проведення заходів до Міжнародного Дня захисту дітей, Дня знань, Новорічних та Різдвяних свят.

12. Веде облік та особові справи дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, здійснювати їх патронаж.

13. За дорученням начальника ССД представляє інтереси дітей в судових засіданнях з питань захисту їх прав.

14. Готувати та надавати статистичну звітність відповідно до вимог чинного законодавства.

15. Вести діловодство та номенклатуру справ відповідно до чинного законодавства.

16. Виконувати інші доручення начальника ССД.

17. Знати та виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці.

Умови оплати праці

Посадовий оклад +

надбавки, доплати, премії та компенсації   виходячи з умов оплати праці, встановлених постановою Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 р. № 268

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Призначення на посаду – відповідно до частини 5 статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та статті 23 КЗпП України.

Перелік інформації, необхідної строк її подання

1. заява;
  2. заповнена особова картка встановленого зразка;
  3. документи, що підтверджують наявність громадянства України;
  4. документ про наявність вищої освіти;

Кваліфікаційні вимоги

Вища, не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста

Досвід роботи

Не обов’язковий.

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

Обґрунтування власної позиції

здатність правильно розставляти акценти та аргументувати позицію;

вміння правильно формулювати тези;

Досягнення

результатів

здатність до чіткого бачення результату діяльності;

вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності;

вміння запобігати та ефективно долати перешкоди

Якісне виконання поставлених завдань

чітке і точне формулювання мети, цілей і завдань службової діяльності;

комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків;

розуміння змісту завдання і його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення

Комунікація

та взаємодія

розуміння ваги свого внеску у загальний результат ;

орієнтація на командний результат;

готовність працювати в команді та сприяти колегам у їх професійній діяльності задля досягнення спільних цілей;

відкритість в обміні інформацією.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання

законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»;

Закону України «Про запобігання корупції»;

Знання законодавства у сфері

Знання:

Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»;

Закону України «Про охорону дитинства»;

Сімейного кодексу України

• Цивільного процесуального кодексу України;

та іншого законодавства України

Контактна особа

Спеціаліст відділу правового забезпечення, організаційно – кадрової та мобілізаційної роботи Вашківецької міської ради БОРЕЦЬ Інна Вікторівна

(тел. 0986246801)