Оголошення про вакансії у Вашківецькій міській раді

Дата: 31.08.2023 15:37

Вашківецька міська рада шукає у свою команду:

спеціаліста І категорії Служби у справах дітей Вашківецької міської ради на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  основного працівника.

• Завдання, які очікують на спеціаліста І категорії Служби у справах дітей:

Виконання завдань та функцій пов'язаних із забезпеченням у реалізації державної політики на території громади з питань соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

- громадянство України;

- наявність вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра;

• Умови оплати праці

- посадовий оклад – 4800 грн;

- надбавки, доплати, премії та компенсації   виходячи з умов оплати праці, встановлених постановою Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 р. № 268.

• Умови відбору та призначення на посаду:

Призначення на посаду строкове на період дії воєнного стану, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, призначення в установленому порядкупереможця конкурсу на цю посаду.

Додаткова інформація надається за адресою: вул.Героїв Майдану, 2 м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області, тел. 4-35-15.

спеціаліста І категорії - відділу земельних відносин та комунальної власності Вашківецької міської ради:

• Завдання, які очікують на спеціаліста відділу земельних відносин та комунальної власності:

Виконання завдань та функцій пов'язаних із забезпеченням організації ефективного використання земель, їхньої охорони, контролю за дотриманням земельного законодавства фізичними та юридичними особами на території територіальної  громади.

- громадянство  України;

- наявність вищої освіти за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», «Геодезія та кадастр», "Правознавство" за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра.;

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 4800 грн;

•  Умови відбору та призначення на посаду:

Призначення на посаду строкове на період дії воєнного стану, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, призначення в установленому порядку переможця конкурсу на цю посаду.

спеціаліста І категорії – сектору соціального захисту населення Вашківецької міської ради:

• Завдання, які очікують на спеціаліста І категорії – сектору соціального захисту населення:

Діяльність спеціаліста І категорії спрямована  на  організацію  надання психологічних, соціально-педагогічних,  юридичних, інформаційних, соціально-економічних,  соціально-медичних  послуг  відповідно  до вимог чинного законодавства.

Завданням   спеціаліста І категорії є  участь  у  реалізації  державної соціальної політики на території громади шляхом здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю та надання їм соціальних послуг.

- громадянство  України;

- наявність вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем, бакалавр за спеціальностями "Соціальна робота", "Соціальна педагогіка", "Психологія", "Соціологія", або за іншими напрямами гуманітарної підготовки (вчитель, вихователь, культорганізатор, юрист) без вимог до стажу роботи та пройшла підготовку за програмою, затвердженою Міністерством соціальної політики;

•  Умови оплати праці

- посадовий оклад – 4800 грн;

•  Умови відбору та призначення на посаду: