Дата: 04.12.2023 12:22

Чернівецький обласний благодійний Фонд допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя» з 1 листопада по 19 грудня 2023 року проводить 22 благодійний марафон «Дарунки Миколая»..

Завдання марафону - зібрання коштів та подарунків для онкохворих буковинських дітей, що перебувають лікуванні в кардіоонкогематологічному відділенні Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні (вул. Руська, 207 а).

Просимо Вас приєднатися до благодійного марафону та повідомити керівників підприємств, організацій, установ району про марафон, що дасть можливість кожному зробити свій посильний внесок, який стане порятунком для онкохворих дітей Буковини, Не зважаючи на те ,що у країні іде жорстока війна, діти продовжують хворіти і їм як ніколи потрібна наша підтримка і допомога.

Принагідно повідомляємо, що за час роботи Фонду зібрано понад 11 млн гривень добровільних пожертв для потреб дітей, що страждають злоякісними захворюваннями крові. З цих коштів 280 дітей з різних районів Чернівецької області отримали істотну матеріальну допомогу на лікування недуги. Проте проблема залишається актуальною, оскільки сьогодні в області нараховується 250 онкохворих дівчаток і хлопчиків.

Заздалегідь вдячні за розуміння та участь!

Переказ коштів можна здійснити на рахунок Фонду:

AT «Укрсиббанк» м, Чернівці код ЄДРПОУ 35029311 Р/Р

№863510050000026000519715700