Рада інформує

Дата: 08.04.2024 17:42

МІСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

Нещодавно, а саме 05 квітня 2024 року, правління ГО «Вашківецька Черемшина» висвітлила в соціальних мережах звіт за березень 2024 року про відправлену допомогу нашим захисникам України. При цьому  було висловлено щиру подяку всім хто долучився до надання допомоги ЗСУ. У дописі була також подяка за перераховані кошти (одноденний заробіток) працівників бюджетних установ Вашківецької міської ради в сумі 79469 гривень. В таблиці надаємо інформацію, які бюджетні організації  долучилися до надання цієї допомоги:

Бабинський  ЗЗСО І-ІІ ст. Ім. М.Вержак

8552,00

ОЗ  Вашківецький ЗЗСО І-ІІІ ст.

342,00

Вашківецький ЗЗСО І-ІІІ ст. Імені І. Бажанського

4333,00

ОЗ Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Замостянська ЗОШ І-ІІІ ст.

15916,00

Слобода – Банилівська ЗЗСО І-ІІІ ст.

ЗДО №1 м.Вашкіцвці

9214,00

ЗДО №2 м.Вашкіцвці

1140,00

ДНЗ с.Замостя

3373,00

ЗДО с.Карапчів

5379,00

Публічна  бібліотека

2006,00

Центр традиційної культури

3477,00

Вашківецька мистецька школа

3960,00

Апарат управління (ЦНАП, відділи освіти, фінансів м/р)

21757,00

Міська рада  щиро вдячна всім хто долучився до надання допомоги воїнам ЗСУ, перерахувавши свій одноденний заробіток та запрошує всіх працівників бюджетних установ хто частково долучився або ще не долучився до цієї справи.

ГО «Вашківецька Черемшина» створена з метою збору коштів для ЗСУ, необхідних в придбанні амуніції, військової техніки та обладнання (автомобілів, дронів, інших засобів спостереження, захисту та зв'язку) для підвищення боєздатності військових формувань їк ефективності та безпеки виконання завдань.

Міський голова звертається до керівників та працівників організацій, підприємств та установ усіх форм власності, до бізнесових структур,  що знаходяться в адміністративних межах територіальної громади зрозуміти, що сьогодні допомога Збройним силам вкрай необхідна. Перерахувавши власні кошти для Збройних Сил України це наш скромний, маленький внесок у ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ.  СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!