Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net

19 Червня, 2020 р., 09:00
18.06.2020 року відбувся конкурс На заміщення вакантної посади директора КНП Вашківецької міської ради "Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги" з результатами якого можна ознайомитися за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04062073/f35c0d48e95db90aac290c3cdb6aeae6.pdf Переглянути відеозвіт можна нижче.
17 Червня, 2020 р., 12:00
Шановні жителі Вашківецької об’єднаної територіальної громади!
14 Червня, 2020 р., 13:30
Міською радою проведено огляд місцевих річок та річки Черемош на загрозу підтоплення. Річка Теплиця та річка Глибочок станом на 13:00 досягли всього 50% свого рівня. Водовідвідний канал в нормі, ситуація така ж.
08 Червня, 2020 р., 11:01
В рамках запобіганню поширення коронавірусної інфекції COVID-19,за допомогою міжнародного благодійного фонду Caritas Ukraine та за сприяння програми  ULEAD з Європою / ULEAD with Europe
01 Червня, 2020 р., 13:16
Вже традиційно, в перший день літа, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Діти - наш найдорожчий скарб, наше майбутнє! Вашківецька міська рада вітає юних мешканців громади та бажає радісного і безхмарного дитинства. Нехай збуваються всі ваші мрії!
08 Травня, 2020 р., 14:51
Ніколи знову! В День пам'яті та примирення ми пам'ятаємо про вічний подвиг тих, хто боровся із нацизмом.Схиляємо голову перед жертвами Другої світової війни.Шануємо наших героїв.
07 Квітня, 2020 р., 12:56
Друзі! Для продовження освітнього процесу під час карантину ми підготували для вас перелік он-лайн сервісів для підготовки до ЗНО та дистанційного навчання. Отже:
03 Квітня, 2020 р., 15:38
ПРОТОКОЛ №6 чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вашківецької міської об’єднаної територіальної громади