Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net
23 Березня, 2020 р., 19:37
П Р О Т О К О Л 4 чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вашківецької міської об’єднаної територіальної громади
19 Березня, 2020 р., 16:15
У м. Вашківці закрито міський ринок на карантин з метою запобігання росповсюдження коронавірусу.
19 Березня, 2020 р., 16:03
18 Березня, 2020 р., 19:54
Для підтримки одиноких осіб літнього віку, які в ускладнених умовах не в змозі забезпечити себе необхідними ліками, продуктами, засобами особистої гігієни, дезінфекційними засобами, Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації відкрив «гарячу лінію».
18 Березня, 2020 р., 19:27
До уваги громадян!
1. Симтоми коронавірусу
2. Що робити якщо з'явились симптоми
3. Що робити якщо нещодавно приїхав з країни де були спалахи даного вірусу
18 Березня, 2020 р., 13:36
18.03.2020 Було дезінфекцію громадських місць та установ з метою профілактики від коронавірусу.
17 Березня, 2020 р., 12:01
ПРОТОКОЛ №3 чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вашківецької міської об’єднаної територіальної громади
20 Грудня, 2019 р., 12:57
У День святого Миколая біля будинку культури, відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста.
10 Грудня, 2019 р., 21:29
Сьогодні, 10 грудня, у Вашківецькій ОТГ відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг. Завдяки співпраці громади та Програми «U-LEAD з Європою» було розроблено комплексний підхід до створення системи надання адмінпослуг. У ЦНАП міста Вашківці створено шість робочих місць, а ще два віддалених робочих місця буде в селах Замостя та Карапчів. В оновленій будівлі з всім необхідним обладнанням громадяни зможуть отримувати 93 види послуг.