Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Сьогодні відбулося засідання сесії Вашківецької міської ради

Сьогодні, 16 травня, у Всесвітній день вишиванки відбулося чергове засідання сесії Вашківецької міської ради, на яке депутати прийшли вдягнуті у вишиванки, продемонструвавши свою солідарність з українцями всього світу та підтримавши громадську акцію «Вишиванка – одяг вільних». Українська вишиванка не просто одяг – це символ, який зберігає наше коріння та ідентичність. Саме у вишиванці зашифровані наша історія, міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків та душа нашого народу.

18:52 16.05.2019

День вишиванки об’єднав дружню родину гімназистів

Українці сьогодні відзначають свято української культури – Усесвітній день вишиванки. Цього дня всі бажаючі традиційно приходять на роботу або навчання в українській національній вишитій сорочці, у той час, як по всій країні, так і далеко за її межами, проходять святкові ходи і флешмоби.

17:27 16.05.2019

Шановні громадяни, а також лідери громадських та молодіжних організацій!

Шановні громадяни, а також лідери громадських та молодіжних організацій! Запрошуємо вас 16.05.2019 о 15.00 взяти участь у засіданні сесії міської ради та долучитися до обговорення проектів щодо використання інфраструктурної субвенції.

15:49 14.05.2019

Молоді обдарування Вашківецької ОТГ на XXII зльоті Гуцульщини

Вчора,  10 травня 2019 року, Коломийщина зустрічала учасників XXII регіонального зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини. У номінаціях з мовознавства, літератури, математики, фізики та астрономії, біології та екології, географії та економіки, хімії, історії, гуцульщинознавства, образотворчого, декоративно-прикладного та музичного мистецтва змагались більш як двісті учнів з різних куточків гуцульського краю.

16:31 11.05.2019

Формування моральних якостей дитини через перегляд вистави

Педагоги Вашківецького дошкільного навчального закладу №1, завжди в творчому пошуку. Різноманітними методичними засобами виховують у дітей морально-етичні норми: доброту, чесність, справедливість, охайність, уважність, чуйність; навчають дітей правил безпечної поведінки вдома, на вулиці, та в різних життєвих ситуаціях. Часто вихователі, а інколи й самі діти проводять цікаві свята і театральні вистави. Зокрема, в рамках відзначення Великодніх свят - 7 травня 2019 року, діти старших «А» і «Б» груп, підготували виставу «Пригоди Писанки», яку з цікавістю дивився весь дитячий садок. Під час свята всі діти були у вишиванках, віночках. Кожна група підготувала Великодні композиції, які приваблювали різноманіттям писанок, рушничків та Великодніх прикрас. Свято підготували: муз керівник – Попова Т.М., та вихователі – Кобивко Г.К., Калинчук Ю.В., Многодітна К.І. та Антемюк Ю.В.

14:32 07.05.2019