Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Весняна світло-зелена п'ятниця!

Ось добіг до завершення ще один навчальний тиждень. Він був цікавим та особливим по-своєму. Але ми не могли зрадити своїм традиціям. Кожна п'ятниця має свій колір, який дарує нашим дітям веселий настрій. Світло-зеленою була іменована ця п'ятниця. Цікаво, що цей колір є четвертим за черговістю у веселці. Він дарує радість, оживляє та бадьорить.

22:07 12.04.2019

Незабутні враження

11 квітня учні та вчителі гімназії відвідали палац "Академічний" у Чернівцях, побувавши на благодійному концерті "У ритмі дитячих сердець". Уже багато років поспіль усією гімназійною родиною ми долучаємось до Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця". Нам було дуже приємно, що нас запросили на такий мегадрайвовий, чудовий та крутий концерт за участю переможця пісенного шоу "Голос країни" Андрія Рибарчука.

21:41 11.04.2019

Методичне об’єднання вчителів початкових класів (4 клас) у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Методичне об’єднання вчителів початкових класів (4 клас) проведено в Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завітавши до школи, зразу  стала відчутна атмосфера доброзичливості, щирості, привітності. Вчителів радо зустріла директор школи Мамінчук О.О. Провівши екскурсію по школі, нас запросили до класного приміщення першокласників. Турчинець Неля Казимирівна, вчитель першого класу розказала про радощі та труднощі нової освіти, поділилась першими висновками про роботу за іншими правилами, як школа має адаптувати учнів до реального життя та яку роль вона відіграє в житті громади.

05:12 11.04.2019

Методичне об’єднання вчителів четвертих класів у НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського»

У НВК «Вашківецька гімназія» відбулося методичне об’єднання вчителів четвертих класів. Господарі закладу гостинно зустріли нас. Директор гімназії Гуйванюк Лілія Миколаївна привітала учасників заходу, побажала творчої та плідної праці.

04:55 11.04.2019

Атестація педагогічних працівників Вашківецької ОТГ у 2018-2019  навчальному році

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою  визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється (підтверджується) кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

04:27 10.04.2019

Екологічні акції продовжується кожної п'ятниці в рамках весняного «Місячника з благоустрою території»

Гімназисти, вчителі та працівники гімназії і цього разу  не залишилишились осторонь популярного #ЧистоЧеленджу. На цей раз #ЧистоЧелендж завітав до міського парку!

05:31 05.04.2019

Кафе "Добрі сердечка"

Сьогодні, 04 квітня учні 5 та 6 класу НВК "Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського" запрошували на перервах гімназійну родину у своє кафе "Добрі сердечка".

04:42 05.04.2019

Соціально благодійна акція

"Дитяче серденько, живи!" - такими словами закликають всіх долучитися до проведення благодійної акції "Серце до серця" маленькі доброчинці - активні учасники учнівського самоврядування нашої гімназії!

03:56 01.04.2019

Екскурсія в Чернівці

«Нові емоції, нові враження та драйвовий настрій», - ось з якими надіями та сподіваннями відправились на екскурсію учні 2,3 та 4 –х класів НВК «Вашківецька гімназія ім. І. Бажанського» 27 березня 2019року. Навіть вранішня зимово-весняна погода не завадила в цей день побувати в захоплюючій «Країни мрій». Там дітки змогли досхочу пострибати на батутах, пробратися загадковими лабіринтами та потанцювати під сучасну музику. Після цікавих розваг учні навідалися до «Майстерні карамелі», де мали змогу переглянути на майстер-клас з виготовлення смачних цукерок. Найбільше задоволення дітвора отримала, виготовляючи карамель власноруч. Цукерки, які виготовили хлопчики і дівчатка особисто для себе, напевне, були найсмачнішими. Поїздка завершилась традиційним ласуванням апетитною піцою.

05:58 28.03.2019

Атестація педагогічних працівників

27 березня у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьому передував творчий звіт вчителів, які атестуються, організований у «атестаційній вітальні», де своїми творчими здобутками поділилися педагоги закладу освіти – Неля Турчинець, Настасія Данко, Сергій Ткачук, Василь Тесліцький, Наталія Лучак, презентувавши досвід роботи та результативність професійної діяльності в міжатестаційний період.

06:39 27.03.2019