Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Свято нас єднає, Олімпійський вогонь у серцях палає! Завідувач Вашківецького ДНЗ № 1 Вінничук О. М.

Фізкультурно – спортивне свято «Діти – олімпійська надія України» серед дошкільнят пройшло 11 червня 2019 року у Вашківецькій ОТГ вдруге і зібрало для участі у святі дітей 4 дошкільних закладів: Вашківецьких № 1 та № 2, Карапчівського, Замостянського ДНЗ та двох НВК: Бабинського і Волоцького. Всього у святі взяли участь 46 дітей. До дітей на свято прибули: міський голова Перч М. П., провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради Вірста Г. Г., голова райкому профспілки працівників освіти Вижницького району Борсук Я. С., які звернулися до дітей з привітаннями, побажаннями здоров’я і спортивних перемог.

17:23 12.06.2019

Крок до Зірок

22 травня у НВК «Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського» відбулася традиційна конференція «Обдарованість», яку організувала й провела заступник директора з навчальної роботи Савчук Мар’яна Дмитрівна. На святі було вручено заслужені нагороди кращим учням гімназії.

20:00 22.05.2019

Проведено урочистості з нагоди випуску слухачів БМАН

17 травня 2019 р. у Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича проведено урочистості з нагоди випуску слухачів БМАН, нагородження призерів ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

07:29 22.05.2019

Пізнавальна зустріч з місцевими майстринями

Є речі, які будуть жити навіть через сотні років. Адже поки залишаються люди, які про них пам'ятають, вони впроваджуються в сучасне життя з колишньою силою. Це навіть не матеріальне, а духовне втілення самобутності українського народу.

13:23 21.05.2019

День Європи в гімназії

День Європи – свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні (з 2003року щорічно) у третю суботу травня.

17:21 18.05.2019

День цивільного захисту в гімназії

16 травня 2019 р. у НВК «Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського»  згідно з наказом начальника  ЦЗ  Гуйванюк Л.М. пройшов День цивільного захисту, під час якого проведено  комплексне об’єктове тренування з метою відпрацювання практичних навичок учнів та працівників закладу в надзвичайних ситуаціях.

19:54 16.05.2019