Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Формування моральних якостей дитини через перегляд вистави

Педагоги Вашківецького дошкільного навчального закладу №1, завжди в творчому пошуку. Різноманітними методичними засобами виховують у дітей морально-етичні норми: доброту, чесність, справедливість, охайність, уважність, чуйність; навчають дітей правил безпечної поведінки вдома, на вулиці, та в різних життєвих ситуаціях. Часто вихователі, а інколи й самі діти проводять цікаві свята і театральні вистави. Зокрема, в рамках відзначення Великодніх свят - 7 травня 2019 року, діти старших «А» і «Б» груп, підготували виставу «Пригоди Писанки», яку з цікавістю дивився весь дитячий садок. Під час свята всі діти були у вишиванках, віночках. Кожна група підготувала Великодні композиції, які приваблювали різноманіттям писанок, рушничків та Великодніх прикрас. Свято підготували: муз керівник – Попова Т.М., та вихователі – Кобивко Г.К., Калинчук Ю.В., Многодітна К.І. та Антемюк Ю.В.

14:32 07.05.2019

Терміни сплати ЄСВ: запитували – відповідаємо

Порядок нарахування та сплати єдиного соціального внеску регламентується Законом України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (із змінами та доповненнями). На його виконання розроблено та затверджено наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015року №449 Інструкцію.

16:52 24.04.2019

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ЗА 2018 РІК – 2 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

Якщо фізична особа, яка не зареєстрована підприємцем, отримувала у 2018 році доходи, крім заробітної плати за основним місцем роботи, вона зобовязана задекларувати свої доходи та надати податкову декларацію в органи ДФС за місцем реєстрації.

16:51 24.04.2019

Увага, конкурс!

ЧИ ПРИЄМНО ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ ТА ІНВЕСТУВАТИ В ГРОМАДУ-НЕЧУПАРУ? Відповідь очевидна.

09:33 22.04.2019

Із 2 травня сплачуйте ЄСВ на нові рахунки

Державна казначейська служба України. Починаючи з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998).

09:00 17.04.2019

Тиждень учнівського самоврядування

Розпочався тиждень із загальношкільної зарядки. Представниці комісії спорту показували дітям рухи, а діти повторювали їх. Також усі присутні були ознайомлені з планом проведення тижня.

21:54 15.04.2019