Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-філологів шкіл об’єднаної громади.

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів української мови та літератури 22 березня 2019 року у Валівській ЗОШ I-II ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-філологів шкіл об’єднаної громади. Члени методичного об’єднання відвідали показовий урок української літератури у 8 класі на тему «Кохання Остапа й Соломії як центральний мотив повісті М.Коцюбинського «Дорогою ціною», який провела вчителька Малайко Яна Петрівна. Учителю вдалося зацікавити учнів пригодницьким сюжетом повісті, провести чудову підготовчу роботу для засвоєння змісту твору, його тематики та ідейної спрямованості.

19:27 26.03.2019

Карапчівські педагоги - переможці змагань з волейболу серед працівників закладів освіти Вашківецької ОТГ

26.03.2019 року на базі Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів жіноча і чоловіча команди Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у змаганнях з волейболу серед працівників закладів освіти Вашківецької ОТГ. У цікавих та напружених іграх перемогу здобули як і жіноча, так і чоловіча команди. Переможці були нагороджені грамотами та кубками.

18:07 26.03.2019

Березень 2019 року став знаковим для команди «Лідер» НВК «Вашківецька гімназія ім. І. Бажанського»

Гімназисти отримали нагоду двічі відвідати «Файне місто Тернопіль» і взяти участь у двох престижних заходах: турнір з правознавства на Кубок ректора ТНЕУ та ХІІ Всеукраїнський з Міжнародною участю дитячий форум «Формула успіху правової держави очима дітей». Хороший результат турніру доповнено перемогою на форумі.

07:27 26.03.2019

Весняні канікули

Весело та цікаво розпочалися весняні канікули у п"ятикласників та шестикласників нашої гімназії, які вміють щиро і по-справжньому дружити. Сподіваємося, що діти отримали море позитивних емоцій та на повну відпочили на КВК у смт. Берегомет.

07:19 26.03.2019

Тиждень математики та фізики

Стало доброю традицією у НВК «Вашківецька гімназія імені І.Бажанського» проводити предметні тижні. З 11 по 15 березня пройшов тиждень фізики та математики. Мета тижня – привернути увагу учнів до вивчення предметів природничого циклу, показати їх красу, практичну спрямованість, ознайомити з маловідомими фізичними фактами, явищами, розвивати інформаційну культуру учнів; показати значущість і роль математики в сучасному суспільстві. Вчителі фізики Савчук Н.І. та Вірста І.М., математики – Гаврилюк Є.С. та Гуменюк М.В. спланували роботу так, щоб заходи були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку гімназистів.

11:13 25.03.2019

П'ятниця – в рожевих кольорах!

Романтичність, доброта - все це про рожевий колір. Він викликає почуття комфорту, позбавляє від нав’язливих думок. Ті, хто віддає перевагу рожевому, вдихають життя на повну. Вони завжди бажають нових вражень. Якщо після важкого дня ви приходите додому злими і агресивними, гляньте на що-небудь рожеве – і ваша агресія одразу зникне. Сьогодні учні та вчителі дуже цікаво провели нашу тематичну п'ятницю. Діти з радістю розповідали, як вони вдома готувалися, які собі обирали наряди, як їм в цьому допомогали батьки. Старшокласники розмалювали листівки, плакати. Меншенькі дітки на шкільному подвір'ї забавлялися з яскравими пумпонами, при цьому весело пританцьовуючи. Учні на перервах поринули у атмосферу відпочинку.... Але все це має цікаве продовження. Адже наступили такі довгоочікувані для дітей весняні канікули!!! Я думаю, що колір рожевий - не випадковий для нашої п'ятниці . Це - колір бажань. Переконана, що більшість дітей побажали собі , щоб канікули їхні пройшли незабутньо!

10:48 22.03.2019

#ЧистоЧЕЛЛЕНДЖ

Ось уже вдруге #ЧистоЧЕЛЛЕНДЖ під девізом «Цінуйте те, що залишилось, щоб нашим дітям ще було» у рамках проекту #почнизподвіря_зміниукраїну відвідав гімназію, та цього разу географія його перебування значно розширилася і вийшла за межі навчального закладу.

10:53 21.03.2019

Екологічні акції проводитися кожної п'ятниці «Чиста громада починається з кожного»

15 березня уся Вашківецька громада ( організації, навчальні заклади, дошкільні та позашкільні установи ) активно долучилася до проведення екологічної акції «Чиста громада починається з кожного», яку було організовано на території міста та громади з метою привернення суспільної уваги до необхідності вирішення проблем забруднення навколишнього середовища побутовими відходами, а також формування екологічної освіти, культури та виховання населення міста та сіл.

07:53 21.03.2019

ЧИСТА ГРОМАДА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОЖНОГО…

Люди на усіх континентах прибирають сміття і виставляють світлини у соціальних мережах, демонструючи, скільки мотлоху вони зібрали та як змінився вигляд місця, на якому вони працювали. У соціальних мережах стартувала навіть акція із прибирання сміття. Її суть полягає у тому, щоб очистити забруднену ділянку і викласти в інтернет фотографії місцини до її прибирання і після.

14:34 15.03.2019