Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Святкування 82-ої річниці від дня народження поета-пісняра Миколи Юрійчука

11 вересня у стінах Вашківецької міської бібліотеки за участі юних гімназистів та учнів Вашківецької ЗОШ  I-III ступенів                                                               відбулося святкування  82-ої річниці від  дня народження поета-пісняра Миколи  Юрійчука.

11:55 12.09.2019

Конкурс проектів для розвитку талантів сільських дітей (Актуально до: 30.10.19)

А ми до вас із гарними новинами! Фонд “Я майбутнє України” постійно думає про те, яким чином змінити життя бідних дітей. Ми намагаємося допомогти із лікуванням, зібрати до школи, покращити житло. Та при цьому постійно залишається важливе стратегічне питання – освіта і розвиток. У сучасному світі без певного рівня освіти знайти собі місце – дуже складно! І до того ж, як свідчать західні дослідження, найефективнішим методом протидії підлітковій злочинності, алкоголізму та наркоманії – є зайнятість підлітків.

18:28 09.09.2019

День молоді - 2019 !

Останньої неділі червня під супровід чаруючих  мелодій духового оркестру біля Вашківецького БНТД розпочалося святкове дійство з нагоди Всеукраїнського Дня молоді. З вітальним словом до молоді звернувся  голова Вашківецької ОТГ Микола Партенійович Перч. Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження: міський голова вручив грамоти найактивнішим молодим людям, відзначивши вирішальну роль молоді у розбудові нашого містечка. По-особливому тепло вашківчани вітали учасників художньої самодіяльності освітніх закладів міста, які  своїм співом, грою на музичних інструментах та танцями дарували усім святковий настрій. Насамкінець свята  відбулася святкова дискотека.

16:02 02.07.2019

Вперед до зіркових перемог!

Перегортаючи календар, день за днем, гімназисти з хвилюванням чекають випускного вечора. Ось він і настав. На вулиці буяє зеленим цвітом літо, сонце пестить нас своїми промінцями, позаду вже контрольні та ДПА… І знову на порозі гімназії стоять випускники 9 класу, їх не впізнати – красуні-дівчата в елегантних сукнях, а поряд з ними – стрункі красені-хлопці. Деяких чекають незвідані далі дорослого самостійного життя, а хтось продовжуватиме навчання в рідній школі.

00:25 02.07.2019