Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Терміни сплати ЄСВ: запитували – відповідаємо

Порядок нарахування та сплати єдиного соціального внеску регламентується Законом України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (із змінами та доповненнями). На його виконання розроблено та затверджено наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015року №449 Інструкцію.

16:52 24.04.2019

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ЗА 2018 РІК – 2 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

Якщо фізична особа, яка не зареєстрована підприємцем, отримувала у 2018 році доходи, крім заробітної плати за основним місцем роботи, вона зобовязана задекларувати свої доходи та надати податкову декларацію в органи ДФС за місцем реєстрації.

16:51 24.04.2019

Увага, конкурс!

ЧИ ПРИЄМНО ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ ТА ІНВЕСТУВАТИ В ГРОМАДУ-НЕЧУПАРУ? Відповідь очевидна.

09:33 22.04.2019

Із 2 травня сплачуйте ЄСВ на нові рахунки

Державна казначейська служба України. Починаючи з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998).

09:00 17.04.2019

Тиждень учнівського самоврядування

Розпочався тиждень із загальношкільної зарядки. Представниці комісії спорту показували дітям рухи, а діти повторювали їх. Також усі присутні були ознайомлені з планом проведення тижня.

21:54 15.04.2019

Весняна світло-зелена п'ятниця!

Ось добіг до завершення ще один навчальний тиждень. Він був цікавим та особливим по-своєму. Але ми не могли зрадити своїм традиціям. Кожна п'ятниця має свій колір, який дарує нашим дітям веселий настрій. Світло-зеленою була іменована ця п'ятниця. Цікаво, що цей колір є четвертим за черговістю у веселці. Він дарує радість, оживляє та бадьорить.

22:07 12.04.2019

Незабутні враження

11 квітня учні та вчителі гімназії відвідали палац "Академічний" у Чернівцях, побувавши на благодійному концерті "У ритмі дитячих сердець". Уже багато років поспіль усією гімназійною родиною ми долучаємось до Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця". Нам було дуже приємно, що нас запросили на такий мегадрайвовий, чудовий та крутий концерт за участю переможця пісенного шоу "Голос країни" Андрія Рибарчука.

21:41 11.04.2019

Методичне об’єднання вчителів початкових класів (4 клас) у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Методичне об’єднання вчителів початкових класів (4 клас) проведено в Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завітавши до школи, зразу  стала відчутна атмосфера доброзичливості, щирості, привітності. Вчителів радо зустріла директор школи Мамінчук О.О. Провівши екскурсію по школі, нас запросили до класного приміщення першокласників. Турчинець Неля Казимирівна, вчитель першого класу розказала про радощі та труднощі нової освіти, поділилась першими висновками про роботу за іншими правилами, як школа має адаптувати учнів до реального життя та яку роль вона відіграє в житті громади.

05:12 11.04.2019

Методичне об’єднання вчителів четвертих класів у НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського»

У НВК «Вашківецька гімназія» відбулося методичне об’єднання вчителів четвертих класів. Господарі закладу гостинно зустріли нас. Директор гімназії Гуйванюк Лілія Миколаївна привітала учасників заходу, побажала творчої та плідної праці.

04:55 11.04.2019