Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

День Європи в гімназії

День Європи – свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні (з 2003року щорічно) у третю суботу травня.

17:21 18.05.2019

День цивільного захисту в гімназії

16 травня 2019 р. у НВК «Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського»  згідно з наказом начальника  ЦЗ  Гуйванюк Л.М. пройшов День цивільного захисту, під час якого проведено  комплексне об’єктове тренування з метою відпрацювання практичних навичок учнів та працівників закладу в надзвичайних ситуаціях.

19:54 16.05.2019

Сьогодні відбулося засідання сесії Вашківецької міської ради

Сьогодні, 16 травня, у Всесвітній день вишиванки відбулося чергове засідання сесії Вашківецької міської ради, на яке депутати прийшли вдягнуті у вишиванки, продемонструвавши свою солідарність з українцями всього світу та підтримавши громадську акцію «Вишиванка – одяг вільних». Українська вишиванка не просто одяг – це символ, який зберігає наше коріння та ідентичність. Саме у вишиванці зашифровані наша історія, міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків та душа нашого народу.

18:52 16.05.2019

День вишиванки об’єднав дружню родину гімназистів

Українці сьогодні відзначають свято української культури – Усесвітній день вишиванки. Цього дня всі бажаючі традиційно приходять на роботу або навчання в українській національній вишитій сорочці, у той час, як по всій країні, так і далеко за її межами, проходять святкові ходи і флешмоби.

17:27 16.05.2019

Шановні громадяни, а також лідери громадських та молодіжних організацій!

Шановні громадяни, а також лідери громадських та молодіжних організацій! Запрошуємо вас 16.05.2019 о 15.00 взяти участь у засіданні сесії міської ради та долучитися до обговорення проектів щодо використання інфраструктурної субвенції.

15:49 14.05.2019

Молоді обдарування Вашківецької ОТГ на XXII зльоті Гуцульщини

Вчора,  10 травня 2019 року, Коломийщина зустрічала учасників XXII регіонального зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини. У номінаціях з мовознавства, літератури, математики, фізики та астрономії, біології та екології, географії та економіки, хімії, історії, гуцульщинознавства, образотворчого, декоративно-прикладного та музичного мистецтва змагались більш як двісті учнів з різних куточків гуцульського краю.

16:31 11.05.2019