Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net

07 Січня, 2018 р., 08:44
7 січня 2018 року вихованці Вашківецького БДЮТ, учні 3-А та 7-А класів (директор Танасійчук Василь Васильович, класні керівники Танасійчук Наталія Михайлівна та Маковей Тетяна Василівна) вітали жителів Вашківецького ОТГ з Різдвом. Господарі радо зустрічали колядників, разом з ними колядували, возвеличували Христа.
26 Вересня, 2017 р., 12:16
До Вашківецької громади завітали гості зі сходу України.
29 Травня, 2017 р., 10:00
У Вижниці відбулося вручення премії «Надія України»
14 Квітня, 2017 р., 19:53
Шановна громадо! Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес! Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудове свято Великодня принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини!
12 Квітня, 2017 р., 09:44
Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.