Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net
18 Березня, 2018 р., 20:52
Об’єднані громади для вирішення соціально-економічних проблем вишуковують додаткові джерела фінансування, у тому числі і кошти програм, що фінансуються з державного бюджету.
18 Березня, 2018 р., 20:22
Заступник голови Вашківецької громади Приймак Андрій Юрійович, 12-13 березня 2018 р. взяв участь у навчальному візиті на Вінничину, який відбувся за підтримки програми «U-LEAD з Європою» для представників об`єднаних територіальних громад Чернівецької області.
17 Березня, 2018 р., 07:44
Учитель тоді стає щасливим, коли його вихованці стають добрими, чуйними та успішними людьми.
Щоб виховувати у дітей такі риси, як любов, повагу, милосердя, співчуття, взаємодопомогу, у 3 класі був проведений виховний захід «Твори добро». Під час свята учні декламували вірші про добро, склали «Кодекс совісті учня», цитували вислови відомих вчених, створили «серце доброти» та закликали присутніх змінювати світ на краще.
14 Березня, 2018 р., 08:25
Дорогі діти! Сьогодні у нас «Свято юного читача». Перед вами одна за одною відкриваються двері в чудову і неосяжну країну Знань. Хорошими учнями ви можете стати лише тоді, коли будете багато читати. З книг ви дізнаєтесь багато цікавого про таємниці природи, про минуле та сучасність нашого народу. Давайте пригадаємо, як почався найважчий у житті кожної людини, наш перший рік навчання в школі, що було цікавого в нашому шкільному житті.
09 Березня, 2018 р., 05:35
09 Березня, 2018 р., 04:21
Ім’я Тараса Шевченка стало символом духовного здоров’я, художньої сили народу, його краси і мужності, лицарських чеснот, подвижництва, совісті, гуманізму. Геній Шевченка, як сонце, сяє у небесах духовності нації, є виразником її дум, заповітних мрій, співцем краси і любові, болю і горя. Слово поета входить у наше єство від народження, на генетичному рівні, передається із покоління в покоління, оберігає виразність обличчя й характеру істинного українця.
09 Березня, 2018 р., 04:15
Таку назву мав тематичний вечір, присвячений пам'яті Тараса Шевченка, який відбувся в клубі с.Волока.
02 Березня, 2018 р., 15:08
Вашківецької об’єднаної територіальної громади, за участі Вашківецького міського голови Перча М.П, начальника фінансового відділу Колотило Л.С., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради Лучака В.П. та спеціалістів відділу освіти Вірсти Г.Г. та Лінського Я.Ю., з таким порядком денним:
28 Лютого, 2018 р., 10:32
Милосердя і доброта – як два крила, на яких тримається людство. Напевне, треба менше говорити про добро, а просто творити його, проявляючи милосердя до тих, хто потребує підтримки.