Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net

25 Вересня, 2018 р., 03:22
Урок літератури рідного краю на тему "Поетична творчість Лідії Михайлюк" у 7-Б класі Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Вашківецької міської ради Вижницького району Чернівецької області.
21 Вересня, 2018 р., 21:05
Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізовують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.
12 Вересня, 2018 р., 21:57
12.09.2018 року Чернівецьким бізнес-центром коштом Проекту «Сталий розвиток сільських територій в Чернівецькій та Одеській областях», який фінансується Австрійською агенцією розвитку проведено презентацію щодо можливості взяти участь в мікропроекті для започаткування власного бізнесу несільськогосподарського спрямування та отримати грант у розмірі від 3000 до 5000 Євро.