Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.

17:47 27.03.2017

15 березня відбувася круглий стіл

Вчора, 15 березня, в приміщенні Вижницької районної бібліотеки в рамках проекту "Активізація громадян в період децентралізації влади", що реалізовується Чернівецьким обласним громадським об'єднанням "Буковинський центр виборчих технологій", відбувся круглий стіл на тему "Робота територіальних центрів (надання соціальних послуг) в умовах проведення реформи децентралізації".

09:57 16.03.2017

Набрав чинності закон щодо статусу сільського старости в об'єднаних громадах

11 березня 2017 року у офіційній газеті Верховної Ради "Голос України" опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища)» (законопроект № 4742 ).

12:40 13.03.2017