Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net

07 Жовтня, 2018 р., 09:30
  Прийміть най щиріші привітання із професійним святом - Днем працівника освіти! День освітянина святкується в чудову осінню пору. І не - невипадково, адже посмішка осені також замислена, як і Ваша мудрість і розважливість; погляд осені виразний і яскравий, як креативний підхід до освітнього процесу, адже в осені легка і впевнено, як методи, завдяки яким ви розкриваєте обдарованих дітей. А ваша професійна компетентність змальована золотистими фарбами осінньої пори. Ви невтомно і наполегливо відкриваєте двері у квітучий сад знань, науки, мудрості; плекаєте.майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих дітей нашої громади. Вам вірять, до вашої думки при слухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці учні долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми патріотами України. У цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній професії, за ваші терпіння, і талант, що так щиро і щедро передаєте учням.
28 Вересня, 2018 р., 08:45
 28 вересня у НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» відбувся традиційний вечір «Останній вересень у гімназії». Вересневий падолист зібрав у святково прибрану залу вчителів, учнів, батьків та гостей. Наче маленькі пташенята до свого гніздечка, злетілися ті учні 11 класу, які вже другий рік покинули стіни гімназії. Сьогодні всі разом – дружній і веселий клас.
25 Вересня, 2018 р., 03:22
Урок літератури рідного краю на тему "Поетична творчість Лідії Михайлюк" у 7-Б класі Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Вашківецької міської ради Вижницького району Чернівецької області.
21 Вересня, 2018 р., 21:05
Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізовують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.