Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net

11 Грудня, 2018 р., 11:27
Наближаються новорічні свята, а з ними і перенесення робочих днів. Так, розпорядженням Кабміну встановлено, що робочий день 31 грудня 2018 року переноситься на суботу, 29 грудня 2018 року.
10 Грудня, 2018 р., 16:49
Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця навчального закладу з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти в учнів уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
07 Грудня, 2018 р., 15:33
Найлегендарніше минуле українського народу – козацтво як джерело свободи, сили духу, гідності – основний лейтмотив вечора відпочинку ”Козак гімназії - 2018”, який нещодавно був проведений десятикласниками та їхнім класним керівником Марією Миколаївною Маковій. Кажуть: ”Терпи козак - отаманом будеш!”. Наші козаки гідно презентували себе та пройшли всі випробування на кмітливість, швидкість, працелюбність, ерудованість, силу волі, креативність. Цими юними патріотами були гімназисти - Бринзей Владислав (11 клас), Паранчак Петро (10 клас), Крамський Іван (9 клас), Юркевий Назар (8 клас). А отаманом, який отримав титул ”Козак гімназії - 2018”, став учень 10 класу Паранчак Петро. Теплими акордами звучали українські пісні, шквал аплодисментів отримали наші хлопці-десятикласники, виконавши чудовий танець козаків. Вкотре у літописі нашої гімназії залишаться світлини чарівних україночок та легенів-хлопців. Дякуємо за позитивні емоції, українські пампушки та відпочинок для душі!  Інформацію підготував член клубу старшокласників «Точка зору» Михайло Лисан.
04 Грудня, 2018 р., 07:29