Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net
15 Березня, 2019 р., 14:34
Люди на усіх континентах прибирають сміття і виставляють світлини у соціальних мережах, демонструючи, скільки мотлоху вони зібрали та як змінився вигляд місця, на якому вони працювали. У соціальних мережах стартувала навіть акція із прибирання сміття. Її суть полягає у тому, щоб очистити забруднену ділянку і викласти в інтернет фотографії місцини до її прибирання і після.
14 Березня, 2019 р., 20:08
6-7 березня у м. Тернополі відбувся ІІІ Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere». Організатором турніру є Юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету.
13 Березня, 2019 р., 07:08
Одним із найважливіших завдань сучасної освіти є духовний розвиток особистості. Найбільш досконало вирішити це завдання покликані предмети художньо-естетичного напряму в системі загальної середньої освіти.
09 Березня, 2019 р., 10:15
У день 205-ї річниці поета, ми промовляємо найкращі слова вдячності та намагаємося глибше розкрити його талант найвищого ступеня.І сьогодні в неспокійний час, нам, можливо, як ніколи потрібні слова Шевченка.Його незламна віра в те, що буде мир і правда між людьми.Адже Шевченко — це совість кожного, хто живе на українській землі.
09 Березня, 2019 р., 04:09
У ці березневі дні минає 205 років від дня народження національного Пророка, невмирущого генія слова, воістину народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу — Тараса Григоровича Шевченка.
У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою засіяла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свободи рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.