Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net
21 Лютого, 2019 р., 05:12
20 Лютого, 2019 р., 08:25
«Герої не вмирають», - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
17 Лютого, 2019 р., 22:27
Вам - ветеранам афганської війни!
15 Лютого, 2019 р., 08:58
Кажуть, що людина – коваль свого щастя, а отже, вона повинна бути і ковалем свого здоров’я. Тому в дитини від дня її народження потрібно формувати навички дбайливого ставлення до свого здоров’я. А чи розуміємо ми нині, наскільки важливим є здоров’я дитини для формування її щасливого майбутнього? Чи докладаємо зусиль, аби навчити дитину бути здоровою? На ці питання мають відповідати не лише батьки, але й учителі, бо тільки разом можемо досягти бажаного результату. Саме з цією метою в нашому навчальному закладі і було проведено загальношкільні батьківські збори на тему: «Здорова дитина, здорова нація, здорова країна» з порядком денним: