Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Різдво Христове

7 січня 2018 року вихованці Вашківецького БДЮТ, учні 3-А та 7-А класів (директор Танасійчук Василь Васильович, класні керівники Танасійчук Наталія Михайлівна та Маковей Тетяна Василівна) вітали жителів Вашківецького ОТГ з Різдвом. Господарі радо зустрічали колядників, разом з ними колядували, возвеличували Христа.

08:44 07.01.2018

Вітання з Великоднем

Шановна громадо! Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес! Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудове свято Великодня принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини!

19:53 14.04.2017

ДО УВАГИ БІБЛІОТЕК ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

09:44 12.04.2017

Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.

17:47 27.03.2017