Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net

07 Лютого, 2018 р., 08:08
На виставці представлено більше 75-ти робіт вишиті бісером та нитками, картини натюрмортів, пейзажів, квіткових композицій.
02 Лютого, 2018 р., 08:56
Учні 5-А класу Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, під керівництвом директора школи Бучацької Надії Костянтинівни та класного керівника Курик Мар’яни Юріївни, провели акцію «Допоможи зимуючим птахам»
19 Січня, 2018 р., 09:49
    Так, саме сьогодні, 19 січня , на Водохреща Христове  вчителі, учні ,технічний персонал  Вашківецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у незвичайному флешмобі-коляді «Нова радість стала» під керівництвом директора школи Бучацької Надії Костянтинівни.
19 Січня, 2018 р., 09:40
18 січня творчий колектив Вашківецького Будинку дитячої та юнацької творчості завітав до установ та організацій Вашківецького ОТГ із колядками та веселими поздоровленнями.
19 Січня, 2018 р., 09:12
Колядує вся родина!
19 Січня, 2018 р., 09:08
13-14 січня у Вашківцях відбулося традиційне свято Маланки – «Вашківецька Переберія», яка вкотре зібрала велику кількість людей: як маланкарів, так і гостей  охочих подивитися на масштабне дійство.Кожного року Маланка поповнюється новими персонажами.